Óvodától az Olimpiáig, halasi érmekkel

Tíz halasi érem született az Óvodától az Olimpiáig elnevezésű úszóversenyen Szentesen. Csontos Kristóf tanítványai eredményesen szerepeltek a 31 egyesület, 380 résztvevői között.
Hét halasi úszóarany

Huszonkét érem - köztük hét arany - jellemezte a Kiskunhalasi Úszó és Gyógyúszó Egyesület szereplését Hódmezővásárhelyen, a Gyarmati Kupán. Novotny Attila és Csontos Kristóf tanítványa még 24 pontszerző hellyel is büszkélkedhetnek.
Halasi tűzoltók nyerték a megyei focibajnokságot

Kiváló teljesítményt nyújtva nyerték meg a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Kispályás Labdarúgó-bajnokságot a halasi tűzoltók. A csapat nyolc válogatottat megelőzve végzett az első helyen.
Kilenc halasi fitneszérem Csongrádról

Újabb rangos, országos megméretésen vett részt a Halas Fitness Egyesület versenyzői gárdája. Csongrádon egyéniben és csapatban is megmutatták gyakorlataikat, amit a bírók kilenc éremmel jutalmaztak.
A Szekeres Pálinka a városi bowling bajnok

Nem mindennapi sorozatot szakított meg a Szekeres Pálinka a városi bowling bajnokságon. Az eddigi valamennyi megméretésen aranyérmet szerző Favágók legyőzésével Szekeresék lettek a bajnokok.