Öt halasi aranyérem a tairyoku bajnokságon

Remek halasi eredmények születtek a tairyoku bajnokságon. Az Union Dojo Kiskunhalas versenyzői tíz éremmel utazhattak haza, ebből öt a legfényesebb.
Honvédelmi versenyen remekeltek a dékánisok
Közélet

A Pákozdi Katonai Emlékpark és a Velencei hegység festői környezetében rendezték meg az Országos Ifjúsági Honvédelmi Járőrversenyt. A tizenegy és tizenkettedikes diákokból álló középiskolás csapatok a helyszín apropóján tájékoztatást kaptak a Magyar Honvédség 170 éves történetéről, a 1848-49-es forradalom és szabadságharc eseményeiről.
Remek versenyt rendeztek a Halasi Farkasok (galéria)

Évek óta népszerű versenynek számít a birkózók számára kiírt Halas Kupa, erre a megállapításra az idei megméretés sem cáfolt rá. A Dékáni Árpád Sportcsarnokban megrendezett sporteseményre 168 versenyzőt neveztek, a házigazda Kiskunhalasi Birkózó Club, vagy ha úgy tetszik, akkor a Halasi Farkasok színvonalas kupát rendezett, ahol érmeket is szereztek a hazaiak.
Ez több volt egyszerű háziversenytől...(galéria)

Nem szokványos az, hogy egy hétköznapi háziversenyen közel nyolcvanan indulnak. Márpedig a Halas Fitness Egyesület szombati megméretésén így történt. Ráadásul nemcsak a helyi versenyzők mutatták be gyakortlataikat, hanem csongrádi, szentesi és székesfehérvári fiatalok is.
Halasi tűzoltók sikerei az országos versenyeken
Sziréna

Két országos versenyen is ott voltak a halasi tűzoltók, akik remek eredményekkel térhettek haza. A katasztrófavédelem országos íjász bajnokságán Törteli Imre tagja volt a harmadik helyen végzett megyei csapatnak, Wicker Balázs és Csonka László pedig a közlekedébiztonsági vetélkedőn voltak eredményesek.