Fájdalmas vereség

Vasárnap kora este Tamásiban, a városi sportcsarnokban lépett parkettre a Kiskunhalasi UKSC NB II-es együttese. Az ellenfél a tabella 10. helyén 10 ponttal szerénykedő Hőgyész együttese volt.

Két vereség után a Halas mindenképpen szerette volna begyűjteni a két bajnoki pontot és ez óriási lépést jelenthetett volna az áhított harmadik hely megszerzéséhez. Gyengén kezdett és talán a szezon legrosszabb játékát nyújtotta az UKSC, ezt maradéktalanul kihasználta a pályaválasztó. Számunkra rémesen zárult a félidő.

14-9 után aztán felrázta tanítványait Paic Róbert, fel is kapaszkodott a második játékrész közepére az UKSC. Már csak egy volt közte, amikor érthetetlenül, a játékvezetők piros lappal kizárták a mérkőzésből Benkő Pétert, a Halas legjobb játékosát. Ennek ellenére a 20. percben fordított az UKSC (20-21). Sajnos ez a vezetés csak nagyon rövid ideig tartott. A folytatásban a hazai együttes fordított, majd biztosan tartotta előnyét a lefújásig. Hőgyész - UKSC 25-23.
A mérkőzést hétfőn és kedden 17 órakor láthatják a Halas Televízióban.