Keceli siker Halason

Lejátszotta negyedik előkészületi mérkőzését is a Kiskunhalasi FC. A halasiak hazai környezetben fogadták a megyei rivális Kecel, ezúttal a frissebbnek tűnő vendégek távozhattak győzelemmel a városi sportpályáról.

Erőnléti edzések közben fogadta az augusztusi rajtra készülő Kiskunhalasi FC  a Kecel csapatát. A vendégek riválisaink lesznek a megyei bajnokságban is. A megfiatalított hazaiak a 30. percben Tóth Tamás révén megszerezték a vezetést, de három perccel később egyenlítettek a vendégek. A párás. fülledt időben lejátszott találkozó második félidejére maradtak még gólok. Előbb a 60. percben a keceliek megszerezték  vezetést, majd Kerekes Márk egyenlített. A győztes gól a 79. percben esett. Kiskunhalasi FC - Kecel 2-3 (1-1).Csütörtökön Kiskunmajsán lép pályára a KFC.
Szöveg: Tóth István
Archív fotó: Jáger Levente