Csillagos ötös

Szombat  délelőtt elkezdte az új bajnoki évadot a Szilády RFC idén nyáron verbuválódott U17-es labdarúgó csapata. Pozsár Mátyás irányításával az egész vakációt végigedzették a srácok és ennek az első fordulóban máris látványos eredménye mutatkozott.

A kalocsai fiatalok vendégeskedtek a városi sportpályán és bizony alig-alig szabadultak a halasiak szorításából. Döbrentei szerezte meg az első találatot, majd Palakovics növelte kettőre a halasi előnyt. Eztán egy  kontrából szépítettek a vizitálók, majd a félidőt Gyenizse gólja zárta. 3-1 után, a második 45 percben bátran cserélt a halasi tréner, de így is nyomasztó fölényben játszottak az RFC-sek. Újfent Gyenizse villant, majd Kaszap büntetőből állította be a végeredményt. Szilády RFC - Kalocsa 5-1 ( 3-1).
Kép, szöveg: Tóth István