Győzelem után vereség

Az elmúlt fordulóbeli nagyszerű hartai bravúr után vasárnap délután Kecskeméten lépett pályára a Kiskunhalasi FC megyei I. osztályú együttese. A srácok ismét meglepetésre készültek.

Második idegenbéli mérkőzését játszotta az idei szezonban a Kiskunhalasi FC, ezúttal a Kecskemét volt az ellenfél. Nem úgy kezdődött a bajnoki, ahogy azt eltervezték a mieink.A 10. percben nagy védelmi hibát kihasználva megszerezte a vezetést a hazai csapat. Ezt követően Tormának adódott ziccere, de sajnos nem sikerült értékesíteni a kínálkozó lehetőséget.

A 42. percben aztán egy szabadrúgást ívelt középre a vendéglátó gárda és ebből fejjel növelte előnyét a „hírős” együttes. A második félidőben hiába küzdött, hajtott a KFC ezúttal semmi sem sikerült. Kecskeméti LC- Kiskunhalasi FC  2-0, az ifjúságiaknál 7-0 ( 2-0)
A KFC legközelebb szombaton 16.30-kor a tompai csapatot látja vendégül a városi sportpályán.
Kép-szöveg: Tóth István