Kihagyott helyzetek, döntetlennel

Szombaton délelőtt lejátszotta idei harmadik bajnoki mérkőzését is a Szilády RFC U17-es labdarúgó csapata. Az eddig két győzelmet arató Pozsár legénység ezúttal is itthon akarta tartani a három bajnoki pontot, de ezúttal ez nem sikerült.

Radvánszki révén még a mieink szerezték meg a vezetést, majd még a félidőben fordítottak a soltvadkertiek. A második felvonásban egy szép akció végén Döbrentei egyenlített. Ezután, bár szinte „felborult" a pálya, nem sikerült újabb találatot elérni. A 89. percben büntetőhöz jutott a Halas, de Kaszap lövését hárította a vadkerti kapus. Szilády RFC U17 - Soltvadkert U17 2-2.

Kép-szöveg: Tóth István