Kis vereség Kunszálláson

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 9. őszi fordulójában Kunszálláson vendégszerepelt a Kiskunhalasi FC. A kispadon régi-új edzőként Kis Péter (képünkön) foglalt helyet, Tápai Tibort váltva.

Az első találatot a 19. percben Mizsei Adrián szerezte, majd a játékrész utolsó percében a halasi színekben játszó, Fomumbod Eyah Eugene szabadrúgásból egalizált. 1-1-es félidei állás után, a második 45 perc harmincadik másodpercében Amariutei Sorin-Ionut lőtte a KFC második gólját. 1-2 és még növelhettük volna az előnyt, de egy balszerencsés mozdulattal Erdélyi Ádám saját kapujába fejelte a labdát. 2-2 és a hajrában mindkét együttesnek adódott lehetősége, de ezek közül a hazaiak szereztek találatot Pöszmet Zsolt révén. Kunszállás SE- Kiskunhalasi FC 3-2.
Kép-szöveg: Tóth István