Majsai anziX

Az ősz rangadóját játszották szombaton délelőtt Kiskunmajsán az U17-es megyei utánpótlás labdarúgó bajnokságban. A listavezető Szilády RFC a második helyezett otthonában mérkőzött.

Óriási elánnal vágott neki a találkozónak mindkét együttes. Jó 20 percen át inkább az otthonjátszók voltak veszélyesebbek, de aztán a 25. percben a halasi csapatkapitány, Burszki Zoárd egy nagyszerű kontrából megszerezte a vezetést. A félidő második felében több játékvezetői ítélet kapott bírálatot a nézőtérről, de az eredmény nem változott. 0-1 után, a második 45 percben a halasiak kerültek mezőnyfölénybe, úgy tünt akár megduplázhatják a különbséget is, e helyett Ábrahám-Fúrus András egalizált. 1-1 után mindkét együttesnek volt jó néhány helyzete a kapuk előtt, de maradt a döntetlen. Kiskunmajsai FC - Szilády RFC 1-1. Ezzel a döntetlennel továbbra is a tabella első helyén áll a halasi gárda. Pozsár Mátyás tanítványai az utolsó őszi fordulóban, hazai pályán, november 8-án, 10 órakor a hartai csapatot látják vendégül.                                                                                                           Kép-szöveg: Tóth István