Megint bravúr

Paic, Kanurics, Tóth, Fejes, Gajdacsi, Kristóf, Nagy, Kű - nos ez nem a Kiskunhalasi UKSC kezdőcsapata, hanem a betegek, sérültek, hiányzók névsora volt  a Komló elleni idegenbeli mérkőzés előtt.

A lázas beteg Paic Róbert helyett Nagy Ernő irányította a csapatot a jóval esélyesebb, nem kevesebb, mint öt NBI-es játékossal felálló Komló ellen. Nagyszerűen. A kezdeti nehézségek után az erősen tartalékos Halas felzárkózott majd egalizált is, óriási meglepetésre.

12-12 után a második félidőben még jobban játszottak Pecsériék, szinte folyamatosan vezettek a vendégek 1-2 találattal. A hajrához érkezve 26-26 állt az eredményjelzőn, majd két találattal megugrott a hazai gárda. Az utolsó percben azonban szenzációsan kézilabdázva, időntúli büntetővel kiharcolta az egy pontot a Halas. Sport 36 Komló U23 - Kiskunhalasi UKSC 28-28.

A nagyon izgalmas mérkőzést hétfőn és kedden 17 órától tekinthetik meg a kedves nézők a Halas Televízióban. Érdemes...
Kép-szöveg: Tóth István