Nem tudtunk Híd-at verni

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban az őszi utolsó idegenbeli mérkőzését játszotta a Kiskunhalasi FC Nagybaracskán, a Híd SC ellen.

Halasi szempontból nagyszerűen kezdődött a találka, a 9. percben Sorin szerzett vezetést a KFC számára. Aztán azonban a 17. percben Szentgyörgyi, a 23.-ban Szöllősi, a 40.-ben újfent Szentgyörgyi bizonyult eredményesnek. 3-1-nél cseréltek térfelet a küzdő felek.

A második felvonásban, a 67. percben Gyenei, a 75.-ben pedig Szöllősi növelte a különbséget. A hajrában, a 85. percben Eugene kozmetikázott az eredményen. Híd SC - Kiskunhalasi FC 5-2 (3-1). A KFC szombaton   13 órakor, az ősz utolsó bajnoki mérkőzésén a Kiskunfélegyházi HTK együttesét látja vendégül a városi sportpályán.                                                                                           Kép-szöveg: Tóth István