Paic-talanul

Az NB II-es férfi kézilabda bajnokság 9. őszi fordulójában a Kiskunhalasi UKSC vasárnap Siklóson mérkőzött. A dobogó 3. helyén álló hazaiak ellenében meglepetésre készültek Juhász Laciék.

A találkozó 3-3-ig teljesen kiegyenlített volt, sőt 4-3-ra még a halasiak vezettek. Itt azonban hullámvölgybe kerültek a vendégek és nagyon gyorsan elhúztak 4 góllal a vendéglátók. Tartotta ezt a különbséget a pályaválasztó, de a félidő hajrájában egyre feljebb kapaszkodott a Halas. A 29. percben aztán egy ütközés nyomán ölben kellett levinni a pályáról a játékosedzőt, Paic Róbertet.

A félidő ennek ellenére 16-15-tel zárult. A második félidőben biztosan tartotta kézben a mérkőzés folyását a hazai csapat. Időnként közelített a Halas, de Paic Róbert is csak a kispadról tudta támogatni övéit. Nem sikerült tehát az újabb idegenbeli bravúr. Siklós KC - Kiskunhalasi UKSC 32-29.
A mérkőzést hétfőn, kedden 17 órakor láthatják a Halas Televízió nézői.
Kép-szöveg: Tóth István