Elvesztett rangadó

A mérkőzés nagy részében magabiztosan vezetett a Kiskőrös, mégis a végén felcsillant az esély az egyenlítésre. A Kiskunhalasi UKSC fontos rangadót veszített Petőfi szülővárosában, ráadásul a friss igazolás, Alen Opacic piros lapot kapott.

Ősszel küzdelmes mérkőzésen döntetlent játszott a Kiskunhalasi UKSC és a Kiskőrös. A „visszavágót” vasárnap este rendezték meg Petőfi szülővárosában. A halasiaknál ezzel a meccsen mutatkozott be a friss igazolás, Alen Opacic. A kőrösi közönség előtt halasi góllal indult a találkozó, de Kanuric találatára néggyel válaszoltak a hazaiak. Ráadásul ők tűntek lendületesebbnek, a 19. percben már 10-4-re vezetett a Kőrös. Valamelyest tudott újítani a halasi csapat, a szünetben 12-8 volt az állás. A szünet után egészen a hajráig az történt a pályán, amit a Kiskőrös akart. Sok volt az UKSC által elkövetett hiba és ezt rögtön büntették a vendéglátók. A 46. percben 18-12 volt az ellen, de ettől kezdve nagyot hajrázott a Halas. A fokozatosan fáradó hazaiak nem tudtak reagálni a mieink megmozdulásaira, az 58. percben 20-19 volt az állás. Kár, hogy az új igazolásunk Alen Opacic egy gólt elért, de ezután piros lapot kapott. A végén még volt lehetőség az egyenlítésre, de a kőrösiek 21. gólja eldöntötte a meccset. Kiskőrös - Kiskunhalasi UKSC 21-20. A találkozóról készült felvételt megnézhetik hétfőn és kedden 17 órától, a Halas Televízióban.
Fotó: facebook.com