Hatpontos győzelem

Sorsdöntő bajnoki mérkőzést vívott szombaton délután a városi sportpályán a Kiskunhalasi FC. Két, jelenleg a tabella alsóházában tartózkodó gárda számára egyértelműen hatpontosnak minősült a találkozó.

A hazai csapat "borította" fel a pályát a mérkőzés első részében. Gólhelyzetek, kapufák, ziccerek maradtak kihasználatlanul, de aztán a 20. percben Eugene egy szögletből, fejjel megszerezte a vezetést. Ezután is támadásban maradt a Halas, rengeteg gólhelyzetet dolgoztak ki elől Sorinék. Óriási meglepetésre egy védelmi hibából a 42. percben egyenlített a Kecel. 1-1-es félidő után, a második 45 percben aztán már sikerült érvényesíteni az egyértelmű mezőnyfölényt. A 68. percben a nagyszerűen játszó Sorin szerezte meg újra a vezetést, majd 5 perccel később Gomez élményszerű találatot jegyzett. Kiskunhalasi FC- Kecel FC 3-1 (1-1).