Oda a veretlenség

Bajnoki álmokat szövöget egyre nyíltabban a Szilády RFC U17-es együttese, ehhez azonban a jelenlegi második helyezett otthonában nyerni kellett volna.

Sajnos nagyon gyenge első játékrészt produkáltak Pozsár Mátyás „fiai” a soltvadkerti műfüves pályán. Ezt megtoldva a 35. percben Viola Máté megszerezte a vezetést a hazai csapat javára. A második félidőben hiába támadott sokkal többet az RFC, nem sikerült bevenni a vadkerti kaput. A 80. percben aztán megtört a jég, Györgye Roland egyenlített. 1-1. Továbbra is támadásban maradt a Halas, de a 87. percben Péczka Máté büntetőből beállította a végeredményt. Soltvadkert U17 - Szilády RFC U17 2-1. Annyi még hozzátartozik a tényekhez, hogy a játékvezető működése többször is kifogásolható volt.