Mínusz kettő

Sajnos hazai pályán nem sikerült begyűjtenie a két bajnoki pontot a Kiskunhalasi UKSC csapatának  az NB II-es férfi kézilabda bajnokság soros rangadóján a Bibó-gimnáziumban.

Rosszul indult a találkozó a mieink számára, gyorsan öt góllal elhúzott a vendég Siklós, majd szerencsére sikerült rendezni a sorokat, így a félidő végére 12-12 lett az állás. A második félidő nagyon izgalmasan alakult. Számtalan sárga lap, kiállítás, piros lap emelte az adrenalint és nagyon sokat állt a játék is. Többször a vitatható játékvezetői ítéletek is feszültséget teremtettek a pályán és azon kívül, végül azonban begyűjtötte a két pontot a vendéggárda. Kiskunhalasi UKSC - Siklós KC 22-24.
A  nagyon izgalmas, vérbeli rangadót a Halas Televízió  kedden 17 órakor közvetíti. Figyeljenek ránk!