Bízzunk a jobb folytatásban!

Juhász László, Kanurics Nenad, Nagy Bence, Demeter Ádám, Pecséri Viktor, Opacic Alen, Kű Bence, Fejes Attila - ez nem a kezdőcsapat névsora, hanem a hiányzóké a Nagykanizsai Izzó SE-Kiskunhalasi UKSC NBII-es férfi kézilabda mérkőzés előtt.

Érdemes rápillantani a bajnoki tabellára, amely így festett a találkozó előtt. Ezem minden mutatóban jobb volt a Kiskunhalasi UKSC, igaz, mindkét csapat ugyanannyi, nyolc győzelmet szerzett.
A találkozó elején jól tartotta magát a halasi gárda a DNy-i csoport legtávolabbi helyszínén egészen a 15. percig. Ott aztán nagyon mély és hosszú hullámvölgybe került a vendégegyüttes. Gyakorlatilag 13-14 percig nem dobott gólt az UKSC. Ezt maradéktalanul kihasználta a pályaválasztó. A félidő végén 19-9-et mutatott az eredményjelző. A második félidőben már egyértelműen csak egy csapat volt pályán, így nagyarányú vereséget szenvedtek az utolsó előtti bajnoki fordulóban Paic Róbert tanítványai. Nagykanizsai Izzó SE - Kiskunhalasi UKSC 34-19.
A bajnoki találkozót a Halas Televízió vasárnap 14 és 21 órakor közvetíti.