Pont itt, pont ott

Ha egy mérkőzés úgy kezdődik, hogy a hazai pályán játszó csapat az 5. percben gólt kap, az jó előre megírja a találkozó forgatókönyvét. A Kiskunhalasi FC - Kiskunmajsa meccsen pont ez következett be, a mieinknek kapaszkodni kellett és ez az egyenlítésre volt elegendő. A támadójátékunkban nem volt átütőerő, így a döntetlen reális eredmény.

Nem sikerült folytatni a mút héten, Tiszakécskén megszakadt győzelmi sorozatot a Kiskunmajsa elleni szomszédvári rangadón. A KFC tartalékosan állt fel, sérülések, eltiltások, betegségek írták felül az edzői elképzelést. A nyári melegben az 5. percben jött a hidegzuhany. A pálya bal oldalán futott végig a majsai támadás, Domán Gábor pár lépésről a felső lécre bombázott, a labda azonban nem kifelé pattant, így 1-0-ra vezetett a vendégcsapat. A halasiak ívelésekkel próbálkoztak, a legnagyobb lehetőségünk Tóth Róbert, majd  Sorin előtt adódott, de a kapus és a védők tisztázni tudtak. A szünet után jött Gomez és megváltozott a játék képe. Mégis egy majsai ziccer jelezte, ha nem figyelünk nő a különbség. Nem így történt, egy halasi támadás végén többen is üresen álltak a vendégkapu előtt, Bogdán Róbert higgadtan gurított a hálóba. Ezzel ki is alakult a végeredmény, amely igazságosnak mondható. Kiskunhalasi FC - Kiskunmajsa 1-1. Összefoglaló a kedd esti Sportmagazinban.