RFC, bajnokcsapat!

Igazi szomszédvári rangadót vívott vasárnap délelőtt a városi sportpályán a Szilády RFC U17-es együttese. A Kiskunmajsa elleni találkozó a bajnoki helyezéseket is alapvetően befolyásolta, ugyanis ezen kívül már csak egy forduló van hátra a bajnoki sorozatból.

Nos, a halasi srácok alaposan átérezték a mérkőzés tétjét és nagyszerűen játszottak már az első félidőben is. Egy öngóllal sikerült vezetést szerezni a Szilády RFC-nek a 6. percben, majd Györgye Roland villant kétszer is a 26., illetve a 66. percben. Szilády RFC U17 - Kiskunmajsa U17 3-0 (2-0). Ezzel a győzelemmel, az utolsó mérkőzéstől függetlenül, megnyerte az U17-es megyei bajnokságot a Szilády RFC csapata. Minden elismerést megérdemelnek a srácok, Pozsár Mátyás edző, az egyesület vezetése, valamint a szülők közössége is, akik szintén rengeteget tettek a mostani siker eléréséhez.