Ákos az Európa-bajnokságon

A csoportmérkőzéseket követően a 9-16. helyért játszhatott a magyar U17-es fallabda válogatott a lisszaboni Európa-bajnokságon. A nemzeti csapatban ott van a halasi Pocsai Ákos (a képen balról a negyedik) is, aki eddig hat mérkőzésen lépett pályára, mégpedig nagyon erős ellenfelekkel szemben.

A sportág nagy tehetségének tartják a halasi Pocsai Ákost. Nem véletlen, hogy ott lehet a magyar válogatott tagjaként a lisszaboni U17-es Európa-bajnokságon. A magyar csapat jól kezdett, csakúgy mint Ákos, a házigazdákat simán verték a mieink. Utána viszont nagyon erős ellenfelek következtek olyanok, akik még előttünk járnak. A csoportban a magyarok a negyedik helyen végeztek, így a 9-16. helyért játszhattak. Pocsai Ákos eddig hat mérkőzést vívott egy sima győzelem mellett öt vereség szerepel a statisztikájában, de több meccsén is minimális különbség volt az ellenfele javára.