Bajnokcsapat!

Remek tavaszi teljesítményének köszönhetően megnyerte a megyei keresztpályás női bajnokságot  Kiskunhalasi FC. A lányok az utolsó fordulóban, esős időben öt gólos győzelemmel tették fel a koronát a remek sorozatra.

A Katymár sem tudott a halasi boldogság útjába állni. A zárófordulóban megrendezett mérkőzést a C-pályán rendezték, szakadó esőben. A Kiskunhalasi FC ismét megmutatta azokat az erényeit, amelyek jellemezték a játékukat tavasszal. A két csapat közti különbség aztán gólokban is megmutatkozott. Törteli Cintia a 16. percben kezdte a gólgyártás, majd a félidő vége előtt újra betalált. A szünet után elállt az égi áldás, viszont újabb gólok következtek. Törteli Anikó vette be az ellenfél kapuját, majd Törteli Cintia vágott még kettőt, így alakult ki a meggyőző végeredmény. Kiskunhalasi FC - Katymár 5-0. Bajnokavatás, éremátadással június hatodikán, a Kiskunhalasi FC - HÍD férfi mérkőzés szünetében.
Fotó: kiskunhalasi-fc.hu