Országos vidékbajnokok

A Halasi Tenisz Club újabb nagyszerű sikert ért el a hétvégén. A CSB II-ben  is remeklő Taskovics Teodor és Taskovics Gellért ott volt az országos vidékbajnokságon, ahol halasi színekben aranyérmet nyertek

Balatonboglár volt a házigazdája a tenisz F18-as korosztály országos vidékbajnokságának. Öt csapat nevezett, köztük volt a Halasi Tenisz Club is. A halasi színeket Taskovics Teodor és Taskovics Gellért képviselte. Mint megtudtuk: két csoportban folytak a mérkőzések, az első ellenfél a Budaörs volt, majd a házigazda következett. Mindkét meccset 2:0-ra hozták a Taskovics-testvérek. Ezután a Kaposvárt verő Debrecen legjobbjaival találkoztak a halasiak. Teodor döntő szettet követően győzött (6:3, 0:6, 7:5); míg Gellért két szoros játszma után (7:6, 7:5) örülhetett sikerének. A páros mérkőzés lejátszására már nem is volt szükség, az F18-as korosztály országos vidékbajnoka 2015-ben a Halasi Tenisz Club, Taskovics Teodor és Taskovics Gellért volt.