Janka: hatodik hely Bakuban

A 800 méteres gyorsúszásban indult és a hatodik helyet szerezte meg Juhász Janka a Bakuban rendezett I. Európa Játékokon A halasi tehetség 8:50.21-es időt úszott, holnap 400, csütörtökön pedig az 1500 méteres szám vár rá.

Kiválóan versenyzett a halasi Juhász Janka a bakui I. Európa Játékokon. Első számként, a 800 méteres gyorsúszás várt a halasi tehetségre, amely néhány perccel ezelőtt ért véget. Janka a végig a 6-7. helyen úszott, végül hatodiként csapott be a célba. Ideje 8:50.21 volt, a versenyt egyébként az angol Hibbott Holly nyerte. A részletes eredményeket itt találja. A halasi úszólány számára szerdán folytatódik az Európa Játékok, akkor a 400 méteres szám vár rá. Csütörtökön 1500 méteren áll rajthoz, ez az ő fő száma, szorítsunk neki akkor is!