Bronzérmes a halasi gyorsváltó

Juhász Adél ezüstérme után újabb halasi úszósiker született az országos bajnokságon. Novotny Attila tanítványai 4x200 méteres gyorsváltóban szereztek egy harmadik helyet - tudtuk meg.

Juhász Adél, Juhász Janka, Vas Luca és Szilvási Gréta alkotta csapat remekelt az úszók országos bajnokságán, amelynek Győr a házigazdája. A lányok a 4x200 méteres gyorsváltóban szerepeltek és a nagy múltú BVSC, valamint a Kőbánya mögött a bravúrosnak számító harmadik helyen értek célba. A legrangosabb hazai versenyen már a második érmüket nyerték a halasiak, hétfőn Juhász Adél 1500 méteres gyorsúszásban, Kapás Boglárka után a második helyen zárt. A terveink szerint a jövő keddi Sportmagazinban Juhász Janka és Novotny Attila edző lesz a vendégünk, a Halasi Tükörben pedig interjú olvasható majd a kiváló úszóval.