Idegenben nyert a KFC

Sárban, mostoha pályaviszonyok közepette, húsz percet emberhátrányban focizva aratott értékes győzelmet a Kiskunhalasi FC az Akasztó otthonban. A három pont sorsát a 40. percben, Farkas Tamás gólja döntötte el, a halasiak egy hónapos nyeretlenségi időszaka ért végett ezzel.

Idegenben nyert a Kiskunhalasi FC a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójában. Kis Péter csapatának nem volt könnyű dolga a sereghajtó Akasztó otthonában, az esős idő bizony rányomta bélyegét a pálya talajára. Az első félidő 40. percében Farkas Tamás talált be a hazai kapuba, mégpedig a legjobbkor, nem sokkal a szünet előtt. A fordulás után a 70. perctől, Bisztrovics Róbert kiállítása miatt emberhátrányba kerültünk, ami felhozta a hazaiakat. Volt ugyan helyzetük, de a KFC kiharcolta a győzelmet. Akasztó - Kiskunhalasi FC 0-1, az U19 pedig 5-1-re nyert. A halasiak jövő szombaton, hazai közönség előtt játszik majd a Bajával.