Majsaverő halasiak

A szép és eredményes halasi sporthétvégét a focistáink tették azzal teljessé, hogy a megyei bajnokság utolsó őszi fordulójában idegenben győzték le a Kiskunmajsát. A KFC három gólt lőtt a szomszédvári rangadón, ezzel a tabella középmezőnyében telel.

Minden győzelem értékes,  pláne az idegenben szerzett pontok és egy rangadó megnyerése. A Kiskunmajsa ellen mindig nehéz meccseket játszott a Kiskunhalasi FC, éppen velük zártuk az őszi szezont. Ha lehet ideális és jó kezdésről beszélni, akkor Amariutei Sorin 7. percben szerzett gólja egyértelműen annak tekinthető. Negyedórával később egyenlítettek a hazaiak, de ez nem szegte a halasiak kedvét. Jól fociztak Kis Péter tanítványai és ez a második játékrészben újabb gólokban mutatkozott meg. Az 50. percben Rencsár József, majd a 65. percben újra Sorin volt eredményes, ezzel magabiztosan nyerte utolsó őszi bajnokiját a KFC. Kiskunmajsa - Kiskunhalasi FC 1-3 (1-1). A találkozó jegyzőkönyve itt tekinthető meg. A halasiak öt győzelemmel, öt döntetlennel és négy vereséggel, húsz ponttal jelenleg a tabella 9. helyén várják a tavaszt.