Öt a harmadikon

Harmadik felkészülési mérkőzését is megnyerte a Faddikor-Kiskunhalasi FC, a Pálmonostora, az Ásotthalom után a Csongrád sem tudta legyőzni a mieinket. Ami biztató, Kis Péter tanítványai a kemény edzések után öt góllal terhelték a házigazda kapuját úgy, hogy 3-1-re még az ellenfél vezetett.

A Faddikor-Kiskunhalasi FC honlapjának beszámolója szerint ideális pályaviszonyok között zajlott a csapat harmadik előkészületi mérkőzése a Csongrád otthonában. A halasiak szereztek vezetést Csáki Róbert révén a 16. percben, de negyedóra alatt háromszor vették be a csongrádiak Gerner Dániel kapuját. Az utolsó 14 perc viszont egyértelműen a halasiaké volt, Török András szépítése után Sorin Amariutei egyenlített, a félidő lefújása előtt két perccel Steve Simtchatcha már a negyedik gólunkat szerezte. A második játékrészben a nyomasztó meleg okán már nem volt ilyen eseménydús a meccs, a legfontosabb esemény Csáki Róbert második gólja volt, amellyel ki is alakult a végeredmény. Csongrád - Faddikor-Kiskunhalasi FC 3-5. A KFC három felkészülési meccséből hármat nyert úgy, hogy 12 gólt rúgott és hármat kapott. Szerdán, 18:30 órakor a Csongrád érkezik a Bundzsák Dezső Sportközpontba.