Hatos a heti halasi

Akár két számjegyű győzelmet is arathatott volna a Faddikor-Kiskunhalasi FC a Magyar Kupa első fordulójában Hercegszántón. Ahogy azt a fiuktól megszokhattuk a felkészülés során, számolatlanul dolgozták és hagyták ki a ziccereket. No de ne legyünk telhetetlenek, hatszor azért bevették a hazai kaput és simán továbbjutottak.

Gólerősen játszott az első tétmeccsén a Faddikor-Kiskunhalasi FC, amely a Magyar Kupa első fordulójában, Hercegszántón lépett pályára. A megyei III. osztályú ellenféllel szemben csak az volt a kérdés, hogy hány góllal nyerünk. Nos, ziccerekben, helyzetekben nem volt hiány, a 120 néző előtt lejátszott mérkőzés két félidejében ugyanannyi gól esett. A KFC hatszor vette be a szántói kaput, háromszor az első 45, háromszor a második 45 percben. Hercegszántó - Faddikor-Kiskunhalasi FC 0-6 (0-3), a góljainkat Simtchatcha 2, Sorin 2, Török, Szamosi szerezte. A főpróba jól sikerült, következik a bajnoki rajt, jövő vasárnap, az Akasztó otthonában. A Magyar Kupa második fordulóját augusztus 17-én, szerdán rendezik.