Ennek az ötösnek nem örültünk

Súlyos vereséggel kezdte meg szereplését a megyei I. osztályú bajnokságban a Faddikor-Kiskunhalasi FC. A halasiak, akik eredményesek voltak a felkészülési meccseken és a Magyar Kupa első fordulójában is, az Akasztó otthonában beleszaladt a késbe. A játékosaink viszont egy lesgólt és elmaradt kiállítást, tizenegyest kérhetnek számon a játékvezetőn, legalább is a drukkereink szerint.

Ha a 40. másodpercben kiállítják az akasztói játékost, ha a 3. percben nem ad meg egy lesnek tűnő helyzetből elért gólt a hazaiaknak a játékvezető, valamint Sorin kap egy büntetőt, akkor másképpen alakult volna. Mondják ezt a Faddikor-Kiskunhalasi FC-hez közel állók a megyei I. osztályú bajnokság rajtja kapcsán lejátszott első meccs után. Ami azonban nagyobb baj, hogy öt gólt kapott a csapat úgy, hogy csak egyszer vette be az Akasztó kapuját. Húsz perc után már hárommal vezetett az ellenfél, nekünk nem volt helyzetünk. A szünet után még kétszer betalált a házigazda, Sorin csak szépíteni tudott. Nem várt, súlyos vereség lett a vége. A felkészülési meccsek alapján nem gondoltuk volna, hogy ilyennel kell szembesülnünk a bajnoki nyitányon. Akasztó - Faddikor-Kiskunhalasi FC 5-1. Javítási lehetőség már szerdán lehetséges a Kecel elleni, hazai kupameccsen, vagy vasárnap, a Baja elleni bajnokin.