Harmadszor nyert az RFC

Harmadik győzelmét szerezte meg a megyei III. osztályú bajnokságban a Kiskunhalasi Szilády RFC. Pedig nem volt egyszerű dolga a halasiaknak, ugyanis a kőkemény Kisszállás otthonában léptek pályára. A mérkőzés a 4. percben dőlt el, akkor Kaszap Attila büntetőből szerezte meg a meccs egyetlen gólját.

A negyedik fordulójához érkezett a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság. A Kiskunhalasi Szilády RFC a szezon újonca az első fordulóban elért döntetlenje óta szárnyal. Egy idegenbéli és egy hazai győzelem után következett a Kisszállás elleni rangadó. A találkozó érdekessége volt, hogy a hazai oldalon több olyan játékos is pályára lépett (Baranek Sándor, Ábrahám László, Urlauber Barnabás, Varga Liviu), akik korábban Kiskunhalason játszottak. A találkozó első nagy helyzetéből gól is született. Teleki Csabát akadályozta a kapus a 16-oson belül, a megítélt büntetőt a 4. percben váltotta gólra Kaszap Attila. Nem sokkal később ismét Teleki előtt volt lehetőség, de ebből nem született gól. A szünet után bebiztosíthatta volna győzelmét a Szilády, de Gieszinger Péter kétszer, Csillag Dániel pedig egyszer a kapufát találta el. A három pont így is Kiskunhalasra került. Kisszállás - Kiskunhalasi Szilády RFC 0-1. Vincze Attila és Bisztrovics Róbert csapata ezzel a második helyen áll a bajnoki tabellán.